Strona Główna |Kontakt
Jesteś teraz:

Wczasy w górach

|

Miejscowości: Białka Tatrzańska | Bukowina Tatrzańska | Kalwaria Pacławska | Karpacz | Kościelisko | Rymanów Zdrój | ...

Wybierz rodzaj obiektu:
Wybierz miejscowość:


.:: ZAPRASZAMY DO ::.

Pokoje gościnne POD WIŚNIĄ

Pokoje gościnne POD WIŚNIĄ Kalwaria Pacławska
Serdecznie zapraszamy do Kalwarii Pacławskiej, malowniczo położonej wsi na wzgórzu, w sercu Pogórza Przemyskiego. Jak Państwo doskonale wiecie Kalwaria Pacławska słynie z Sanktuarium Męki Pańskiej i Matki Bożej Kalwaryjskiej. Oprócz kościoła i klasztoru Franciszkanów dookoła wzgórza kalwaryjskiego na zalesionym terenie znajdują się 42 kapliczki. Kalwaria Pacławska leży bardzo blisko od granicy z Ukrainą, 24km od centrum Przemyśla i około 35km od Ustrzyk Dolnych. Jest to idealne miejsce dla miłośników pieszych wędrówek i jazdy rowerowej. Wszystkich chętnych pielgrzymów i turystów zapraszamy przez cały rok do Agroturystyki "Pod Wiśnia". W centrum Kalwarii Pacławskiej dysponujemy pokojami dwu, trzy, czteroosobowymi. Większość pokoi wyposażona jest w łazienkę z prysznicem, aneks kuchenny i taras. Jeden z pokoi posiada kominek. Na terenie posesji znajduje się sklepik spożywczo-przemysłowy oraz małe własne muzeum staroci. Kalwaria Pacławska zaprasza.

Pokoje gościnne POD WIŚNIĄ
Pokoje Gościnne MARYSIEŃKA

Pokoje Gościnne MARYSIEŃKA Rymanów Zdrój
Największym bogactwem Rymanowa Zdroju są mineralne wody lecznicze. Stosuje się je do kuracji pitnych, kąpieli leczniczych i inhalacji. Leczy się tutaj głównie górne drogi oddechowe, astmę, alergię i choroby układu krążenia.Rymanów Zdrój zaprasza na wczasy w górach.

Pokoje Gościnne MARYSIEŃKA
Pokoje Gościnne ELŻBIETA PELCZARSKA

Pokoje Gościnne ELŻBIETA PELCZARSKA Rymanów Zdrój
Najlepszą metodą rekonwalescencji i odpoczynku są tutaj spacery po okolicznych górach. Specjalnie dla turystów wyzanczono ścieżki spacerowe, ścieżki zdrowia, ścieżkę przyrodniczą i historyczną.

Pokoje Gościnne ELŻBIETA PELCZARSKA
Pokoje Gościnne POD MALWAMI

Pokoje Gościnne POD MALWAMI Rymanów Zdrój
Latem szczególnym powodzeniem cieszy się w Rymanowie Zdroju otwarty basen wraz z pobliskim kompleksem sportowo-rekreacyjnym. Zimą natomiast nic nie jest w stanie zastąpić wyciągu orczykowego, tras zjazdowych, biegowych, saneczkarstwa oraz... lodowiska.

Pokoje Gościnne POD MALWAMI
Pokoje Gościnne NAD TABOREM

Pokoje Gościnne NAD TABOREM Rymanów Zdrój
Swój pobyt pośród malowniczych, pokrytych lasem wzgórz warto wzbogacić o wycieczkę do Muzeum-Dworku Marii Konopnickiej, do Skansenu Przemysłu Naftowego w Bóbrce czy na miejsce akcji "Zemsty" A. Fredry - Zamek Odrzykoński.

Pokoje Gościnne NAD TABOREM
.:: KATALOG OBIEKTÓW NOCLEGOWYCH ::.

Ośrodek Wczasowy WODNIK Ostrowo/Jastrzębia Góra/Karwia

Domek letniskowy MONIKA Gmina Stężyca/Nowe Czaple

Dom Letniskowy JADWIGA Gmina Stężyca/Nowe Czaple.:: POLECAMY ::.


Wybierz rodzaj obiektu:
pokoje gościnne, kwatera prywatna, ośrodek wczasowy, dom wczasowy, pensjonat, willa, apartament, agrokwatera, mieszkanie do wynajęcia, hotel, domek letniskowy, dom letniskowy, pole namiotowe, camping
.:: POLECAMY ::.

Wczasy nad morzem